imprezy integracyjne Zakopane,offroad Zakopane,quady Zakopane,skutery śnieżne Zakopane
imprezy integrazyjne zakopane offroad zakopane

Polecane noclegi

Szałas pod Grapą

Obiekt jest wyposażony we wszystkie rzeczy potrzebne do komfortowego wypoczynku dla 6 -8 osób. Domek ma dwie sypialnie na piętrze i łazienkę, na dole : aneks kuchenny, kanapa, szafa ubraniowa, kominek, telewizor z polsatem cyfrowym, taras z wyjściem na podwórko.

Parking wokół domku jest ogrodzony, brama jest zamykana na noc, na ogrodzie jest miejsce na ognisko, grilla (na tzw. biesiadowanie). Za domem 200 m płynie piękna górska rzeka z możliwością kąpieli. Nieopodal znajduje się także piękny las.

Informacje i Rezerwacje :  http://www.szalaspodgrapa.pl

Informacje: Szałas pod Grapą

Pokoje Gościnne WITOWIANKA

Witów 150a

Więcej informacji pokoje Witowianka

Informacje: Pokoje Gościnne WITOWIANKA

Villa Fiore Biały Dunajec

Serdecznie zapraszaSerdecznie zapraszamy Państwa do naszego kameralnego obiektu Villa Fiore w Białym Dunajcu! Dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz gość poczuł się jak u siebie w domu.
Nasz obiekt znajduje się tuż obok Zakopanego (około 5 minut jazdy samochodem lub busem). Dzięki temu jest doskonałym miejscem wypadowym dla wszystkich, którzy chcą skorzystać z bogactwa atrakcji jakie oferują polskie góry! W naszej okolicy znajdują się punkty handlowe i usługowe oraz przystanki miejscowych przewoźników. Posiadamy przestronne, komfortowe pokoje o wysokim standardzie – 2,3 i 4-osobowe.

Informacje: Villa Fiore Biały Dunajec

Villa Gorsky

Luxury Chalet Villa Gorsky położona jest w urokliwej miejscowości Poronin niedaleko Zakopanego. Kameralne położenie domu pozwala na odpoczynek od zgiełku miasta.

Do dyspozycji gości jest 6 niepowtarzalnych sypialni w tym jedna dedykowana dzieciom, przytulny salon z kominkiem oraz sauna.

W ogrodzie mieści się  miejsce na grilla i ognisko oraz specjalnie zaprojektowany plac zabaw dla dzieci. Goście mogą również korzystać z  prywatnego parkingu.  W okolicy jest wiele stoków narciarskich, basenów geotermalnych czy restauracji.

Willa może pomieścić do 16 osób dorosłych oraz 4 dzieci.

Informacje: Villa Gorsky

Galica Pensjonat i Apartamenty

Serdecznie zapraszamy państwa do Koniówki do nowo otwartego ośrodka wypoczynkowego “GALICA”. Jest to komfortowy obiekt, doskonałe miejsce całorocznego wypoczynku. Koniówka położona jest w jednym z najbardziej ciekawych i zielonych regionów Podhala, gdzie każdy turysta o każdej porze roku znajdzie coś dla siebie. Doskonała lokalizacja, (18km od Zakopanego) stanowi świetną bazę wypadową do tętniącej życiem, nasyconej górskim folklorem stolicy Tatr.

Informację / rezerwacje: Galica Pokoje i Apartamenty

Informacje: Galica Pensjonat i Apartamenty

Willa Izydor Kościelisko

Willa położona jest w malowniczym zakątku Kościeliska i jest wspaniałym punktem widokowym na Tatry Wysokie i Tatry Zachodnie. Bliskość Tatr powoduje, że jest również atrakcyjną bazą wypadową do Doliny Kościeliskiej, Chochołowskiej oraz Jaskini Mroźnej. Willa Izydor oddaje do dyspozycji Gości KOMFORTOWE POKOJE I APARTAMENTY. Oferujemy naszym Gościom:

Jadalnię, Salony wypoczynkowe, Kominek, Grill  i dużo atrakcji: kuligi, pieczenie barana, wieczory z kapelą regionalną …… ZAPRASZAMY!

Informacje: Willa Izydor Kościelisko

Noclegi Witów-SKI

Noclegi Witów-SKI to utrzymany w stylu regionalnym obiekt usługowy zlokalizowany w urokliwej miejscowości Witów koło Zakopanego.
Witowianka to z jednej strony restauracja, nie tylko z pyszną, regionalną kuchnią, z której można skorzystać na co dzień.
Piętro wyżej czekają na Was przestronne i komfortowo urządzone pokoje z pięknymi widokami.
Nasz obiekt znajduje się tuż przy Stacji Narciarskiej Witów-Ski.

Informacje Noclegi Witów-SKI

Informacje: Noclegi Witów-SKI

“POD MAGURĄ”

Nasz dom usytuowany jest z dala od głównej drogi, w spokojnym, urokliwym miejscu.
Do dyspozycji Gości mamy pięć pokoi w drewnie z łazienkami (łącznie 19 miejsc noclegowych), ogrodzony ogród, miejsce do gry w piłkę, stół pingpongowy, grill, ognisko i mini plac zabaw dla dzieci, a także zamykany na noc parking.
Zaledwie 50 m dzieli nas od stacji narciarskiej Witów-Ski gdzie w sezonie zimowym przygotowane są dwa wyciągi i Snow Park. Znajduje się tam również słynna szkoła prowadzona przez Jagnę Marczułajtis.

Informacje/ Rezerwacje  Pod Magurą

Informacje: “POD MAGURĄ”

Willa CzteryPoryRoku

Willa CzteryPoryRoku położona jest w zacisznym miejscu z widokiem na Tatry Zachodnie z masywem Giewontu i Czerwonych Wierchów na czele. Willa znajduje się na działce o powierzchni 3500m2, z dużym ogrodem pełnym kwiatów, oraz dwoma regionalnymi grillami (jeden do 150 osób, drugi do 30 osób)

Apartamenty zlokalizowane są w Zakopanem – Kościelisko przy szlaku papieskim przez Salamandrę (droga na Gubałówkę), na ul. Mocarni Boczna 3. Obiekt położony na południowym stoku zbocza Gubałowskiego z przepięknym widokiem na całe Tatry Polskie oraz Zakopane, z wysuniętym na przód monumentalnym Giewontem.

Informację / rezerwacje: Willa i Apartamenty CzteryPoryRoku

Informacje: Willa CzteryPoryRoku